Політика України, Економіка
  938  0
Матеріали за темою:

 Активісти створили громадську платформу "Комітет протидії корупції в АПК"

В Україні створили громадську платформу "Комітет протидії корупції в АПК", яка залучає експертів з аграрного права, з питань протидії корупції, захисту прав власності до аналізу корупційних дій в аграрній справі.

Як повідомляє ЦензорРеформ, платформа створена за підтримки ІА Agronews.ua, ГО AgroReforms та координаційного центру Реанімаційного пакету Реформ.

Як зазначає Катерина Звєрєва, ініціатор громадської платформи "Комітет протидії корупції в АПК", головний редактор ІА AgroNews.ua: "Протистояти корупції можна у різний спосіб. У тому числі, інформуючи громадян України про механізми дієвого покарання за корупційні дії, роз’яснюючи норми антикорупційного законодавства, а також впливаючи на органи держаної влади, щоб ці механізми діяли. Ми вирішили об’єднати наші зусилля з ГО "AgroReformsUA" (метою якої є впровадження ефективних реформ в аграрному секторі України) для того, щоб подолати безстрашність та безкарність корупціонерів, які збирають чималі "врожаї", відмиваючи гроші селян".

Також експерт з аграрного та земельного права ГО Agro.ReformsUA Дмитро Сімашко заявив: "Корупція має обличчя та прізвища, і наша задача полягає в тому, щоб країна не лише знала своїх "героїв" в обличчя, але в тому щоб ці люди були покарані згідно з "буквою закону. Саме розголос, моніторинг і громадський контроль за веденням кримінальних проваджень стосовно осіб звинувачених у корупції не дасть можливості їм уникнути покарання".

На думку співзасновника ГП "Комітет протидії корупції в АПК", аналітика аграрних ринків Руслана Швеця, платформа стане у нагоді малому та середньому бізнесу для відстоювання інтересів своїх компаній в питаннях комунікації з фіскальними службами та у зв’язку зі справами, що пов`язані з протиправними діями третіх осіб".

За ініціативою громадської платформи "Комітет протидії корупції в АПК" започатковано інформаційний проект "Слідами корупційних дій".

Також Олег Проценко, проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ, додав: "Спільними зусиллями нам під силу сформувати проактивний прошарок, який реальними діями зможе показати, що на корупціонерів чекає покарання, адже безкарність є головним драйвером збільшення корупції".

До співпраці експерти закликають юристів, журналістів, депутатів, підприємців, фермерів, а також активних людей.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008726
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору