Політика України, Економіка
  1926  0

 Експерти РПР працюють над зміною податкової системи для пом'якшення зростання соціальної напруги, - Черкашин

Тенденції в галузі нерівності та перерозподілу доходів через податкову і трансферну системи на основі тридцятирічних даних свідчать, що конфігурації податкових систем у багатьох країнах не повною мірою сприяють соціально справедливому оподаткуванню доходів, їх соціально відповідального розподілу.

Про це у блозі на ЦензорРеформ пише експерт з податкової та митної політики Реанімаційного Пакету Реформ Вячеслав Черкашин, коментуючи нове фундаментальне дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку.

"В Україні експерти РПР працюють вже більше двох років над реалізацією цих завдань з урахуванням специфіки української податкової системи. З питань адміністрування і автоматичного відшкодування ПДВ експерти провели окреме дослідження, за висновками якого зараз йде робота над комплексним законопроектом. Щодо виправлення нерівності в оподаткуванні майна і переходу до моделі оподаткування дивідендів замість податку на прибуток, дана аналітична робота експертами РПР опублікована, проведені експертні обговорення та ми сподіваємося, що цей найважливіший розділ реформи також буде реалізований протягом 2016 року", - написав він.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008664
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору