Політика України, Суспільство
  954  0
Матеріали за темою:

 НАЗК та уряд рухаються за графіком, тому 15 серпня вірогідно очікувати запуск системи електронного декларування, - Юрчишин. ІНФОГРАФІКА

НАЗК, Міністерство юстиції та Кабмін намагаються рухатися за графіком, якщо не буде спротиву зі сторони Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ), то цілком вірогідно, що запуск системи е-декларування відбудеться 15 серпня.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це сказав Ярослав Юрчишин, експерт Антикорупційної групи Ренімаційного Пакету Реформ.

За його словами, ДССЗЗІ затягує процес запуску не аргументовано, однак, навіть технічні недоопрацювання не стануть на заваді.

"Завдяки пильній суспільній увазі дається тримати цей процес запуску е-декларування під контролем. 15 серпня, на мою думку, все-таки почнеться відлік для чиновників для декларування своїх статків. Крім того, досвід показує, якщо на те є політична воля, то усі перевірочні процедури проходять без будь-яких заминок. Також варто зазначити, що велику роль у цьому процесі відіграє і підтримка Програми розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine", - зазначає він.

Станом на сьогодні вдалося розгорнути програмне забезпечення електронної системи декларування, прийняти необхідні нормативно-правові акти для запуску системи та передати до НАЗК виключних майнових прав на розроблене програмне забезпечення електронної системи декларування.

Поки що очікують на створення та впровадження комплексної системи захисту інформації е-декларування, саме це якраз і входить до компетенції ДССЗЗІ.

декларування

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008506
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору