Київські новини
  380  0

 Директори "Київпастрансу" та "Київреклами" повинні бути призначені на конкурсних засадах, - експерти РПР-Київ

Експерти групи "РПР-Київ" Реанімаційного Пакету Реформ вимагають від Віталія Кличка забезпечити призначення директорів КП Київпастранс та КП Київреклама на конкурсних засадах.

Як повідомляє ЦензорРеформексперти підкреслюють вагоме значення особистої згоди Віталія Кличка, Київського міського голови, для запровадження відкритих конкурсів, які можна буде проводити лише 1-го вересня. З необхідністю призначення таких конкурсних процедур міський голова особисто погодився на засіданні Антикорупційної ради ще 13 червня.

На сьогодні два великі столичні комунальні підприємства КП Київпастранс та КП Київреклама залишаються без керівників. Таким чином, РПР закликає Віталія Кличка забезпечити призначення директорів цих ключових для комунального сектору економіки та вкрай вразливих з точки зору корупційних ризиків підприємств на конкурсних засадах відповідно до процедур та не допустити прийняття відповідних кадрових рішень за старою процедурою.

Як відомо, 21 липня 2016 року Київська міська рада затвердила Положення про конкурсний відбір керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві. Таким чином, столиця стала першим містом в Україні, в якому затверджена системна процедура відбору керівників комунальних підприємств на конкурсних засадах за участі громадськості та професійної спільноти.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008371
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору