Політика України
  1634  0
Матеріали за темою:

 Недореформованість енергетичної сфери та непрозорі високі тарифи на енергоносії – основні невдачі уряду Гройсмана, - експерти РПР

Основними невдачами уряду Гройсмана експерти Реанімаційного Пакету Реформ вважають недореформованість енергетичної сфери та непрозорі високі тарифи на енергоносії. А також скомпрометованість керівництва Державної фіскальної служби й провали у соціальній політиці.

Як повідомляє ЦензорРеформ, це показало експертне опитування фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" до форуму "100 днів Уряду: перші оцінки та подальші очікування".

Як зазначають у результатах опитування, загалом експерти РПР оцінюють діяльність нового уряду за перші 100 днів роботи посередньо (4,6 із 10). Однак роботу очільника Кабміну Володимира Гройсмана експерти оцінили у 5,3 бала. Найуспішнішою складовою діяльності уряду є співпраця з Президентом Порошенком, з міжнародними організаціями та з громадянським суспільством. Кульгає у новому уряді кадрова політика.

Серед основних успіхів, які досягнув уряд, - реформи в енергетиці й підняття тарифів на природний газ до економічно обґрунтованого рівня, а також спрощення реєстрації лікарських засобів (8 згадок). На думку одних експертів сильною стороною Кабміну є високі амбіції його учасників, а інші вважають, що сильною стороною уряду є якраз відсутність політичних амбіцій. Як запевняють експерти, слабкою ланкою для уряду є незначна підтримка парламенту й "умовність" існування коаліції.

Найбільш затребуваними реформами, на думку експертів РПР, є реформа органів правопорядку (судів, прокуратури, поліції), реформа державного управління та антикорупційна реформа. Пріоритетним завданням уряду повинно бути налагодження постійної комунікації зі суспільством про суть та важливість реформ.

Щодо очікувань, то більше двох третин опитаних експертів вірять в успіх реформ в Україні.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008359
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору