Політика України
  960  0

 З 15 серпня уряд повністю переходить на електронний документообіг, - міністр Кабінету міністрів Саєнко

В уряді вже затвердили стратегію реформування державного управління, а з 15 серпня уряд повністю переходить на електронний документообіг з центральними органами виконавчої влади.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявив, Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів під час першої панелі форуму Ренаімаційного Пакету Реформ "100 днів уряду: перші оцінки та подальші очікування".

За його словами, перехід уряду на електронний документообіг дозволить зменшити кількість паперових документів, підвищить ефективність роботи апарату уряду, сприятиме пришвидшенню розгляду питань: "Окрім того, робоча група зараз напрацьовує зміни до регламенту Кабінету міністрів з метою підвищення ефективності проходження урядових рішень. Зміни будуть винесені на затвердження Уряду на наступному тижні", - запевнив він.

Однак, Ігор Коліушко голова правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ, впевнений, що у Кабміні зараз працює механізм "ручного управління". На його переконання, якщо прем’єр-міністр не зазначить ключові реформи в уряді і особисто не буде їх підтримувати, ці реформи реалізовуватися не будуть.

В той же час Павло Петренко, міністр юстиції, зазначив, що у Мін’юсті вже є досить амбітна ціль: провести протягом наступних місяців повне перезавантаження системи юстиції: "Близько 20% держслужбовців уже скоротили. Так само ми переводимо більшість функцій в електронні сервіси".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008291
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору