Політика України
  598  0

 В Україні немає програм з макроекономічної підтримки реформ, які вже проводяться, - керівник програми Місії ЄС Беренд де Гроот

Зусилля уряду досить помітні, однак не варто збавляти темпи реформ, оскільки більшість питань досі не вирішені, досі немає програм щодо мікроекономічної підтримки в країні щодо реформ, які уже проводяться.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявив Беренд де Гроот, керівник Програм співробітництва Місії Європейського Союзу в Україні, на форумі Реанімаційного Пакету Реформ "100 днів уряду: перші оцінки та подальші очікування".

Зокрема, Беренд де Гроот заявив: "Необхідні реальні кроки в сфері приватизації, децентралізації, в підвищенні компетенції громадян у цих питаннях. Потрібно прискорити об’єднання територіальних громад, щоби якомога швидше передати повноваження на місця і залучити молодь зі знаннями у сфері юриспруденції для управління державними фінансами, для вирішення проблем у сфері банкінгу і на митниці. І міжнародні донори хочуть взяти в цих процесах участь".

Також експерти РПР назвали основною причиною того, чому реформи в Україні проходяться важко,відсутність відповідальності.

Цю думку розділив і співголова Ради РПР Тарас Шевченко: "Сьогодні у суспільстві гостре відчуття несправедливості. Не лише у фінансових питання, а й у тому, що немає відповідальності ні старої, ні нової команди. Ніхто не покараний за корупцію чи зловживання, ніхто не сидить у тюрмах".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008284
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору