Київські новини
  508  0

 Положення про призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом відклали до 1 вересня, - Оксана Величко, експерт РПР-Київ

85 депутатів Київради проголосували за Положення про призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом. Відповідне положення – сильний удар по корупції і шанс для порядних фахівців очолити ключові комунальні підприємства міста.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявила Оксана Величко, експерт групи РПР-Київ Реанімаційного Пакету Реформ.

Однак, як зазначає воеа, є уточнення: "Положення відклали таки з 1 серпня до 1 вересня. Підозрюю, для того, щоб терміново протягти своїх на КП "Київреклама" і КП "Київпастранс" (місця керівників зараз вакантні)".

За її словами, над цим положенням експерти працювали півтори роки, - в групі РПР Київ, в Антикорупційній раді, спільно зі співробітниками КМДА і депутатами. Крім цього, на шляху було чимало перешкод: "За кілька днів до голосування представники однієї з фракцій в порушення регламенту ухвалили на комісії правки, які повністю спотворили б суть Положення. Переговори велися до другої ночі і правки не внесли тільки тому, що не захотіли сваритися з РПР, тільки тому що дзвонили різні люди, адвокатували і по-доброму попереджали".

Також, Оксана Величко запевнила, що колеги-кияни з РПР матимуть тепер змогу брати участь у складі конкурсних комісій (згідно з положенням – 2 особи від громадськості) або ж самі подаватимуться на керівників.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008275
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору