Політика України
  653  0

 РПР закликає долучитися до форуму "100 днів Уряду: перші оцінки та подальші очікування"

21 липня 2016 року відбудеться форум “100 днів Уряду: перші оцінки та подальші очікування” за підтримки Реанімаційного Пакету Реформ.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Як зазначають експерти РПР, 22 липня - рівно 100 днів роботи оновленого складу Кабінету Міністрів. Тому за цей період здійснять оцінку перших результатів роботи урядовців, проаналізують напрямок діяльності Кабміну та наголосять на пріоритетних державотворчих змінах, яких вимагає українське суспільство.

Під час Форуму учасники матимуть змогу дискутувати на двох панелях щодо пріоритетних реформ: "Ефективність урядування на національному та місцевому рівнях" (децентралізація, адміністративна та антикорупційна реформа), "Шлях до Європи через якісні економічні перетворення" (реформа державних компаній, приватизація, зміни в енергетичному секторі).

На одній платформі збереться, як керівництво уряду, міністри, представники міжнародних інституцій та дипломатичного корпусу, так і провідні експерти, громадські діячі, лідери думок та журналісти. Зокрема, співголови Ради РПР Тарас Шевченко та Ігор Коліушко, експерт РПР Віталій Шабунін, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, міністр юстиції Павло Петренко, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр фінансів України, Олександр Данилюк та ін.

Програма форуму: rpr.org.ua/wp-content/uploads/2016/07/Programm.pdf.

Свою участь у форумі можна підтвердити за лінком.Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008096
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору