Київські новини
  218  0

 Експерти РПР вимагають прозорого конкурсного відбору в комунальному секторі Києва

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ закликає депутатів Київської міської ради підтримати в цілому проект Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це йдеться у їхній заяві.

На думку експертів, прийняття такої постанови сприятиме тому, що Київ стане першим містом в Україні, у якому за істотної участі громадськості системно відбиратимуть керівників комунальних підприємств на конкурсних засадах, що сприятиме підвищенню рівня відкритості та ефективності муніципальної кадрової політики. Також не лише міський голова Києва, але й усі фракції Київради матимуть реальну можливість впливати на кадрові рішення в столиці. Крім цього, як зазначають експерти, це досить дієва антикорупційна практика в сфері місцевого самоврядування.

Зокрема, прийняття цієї постанови, а слідом і призначення директорів за конкурсною процедурою вже не перший місяць очікує низка комунальних підприємств, до прикладу, одні з найбільших в місті - КП Київпастранс та КП Київреклама.

Проект рішення включений до порядку денного пленарного засідання Київської міської ради 14 липня 2016 року, тому експерти РПР закликають депутатів Київської міської ради проявити свою громадянську позицію та не ігнорувати прийняття такої надважливою постанови у житті громади міста.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007815
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору