Київські новини, Суспільство
  993  0
Матеріали за темою:

 Дохід від одного паркомісця у центрі Києва мав би наближатися до 80 грн за день, - член Ради РПР Оксана Величко

Навести лад у сфері паркування необхідно через грамотно сплановану транспортну схему, через зміни до законодавства та через реформу самого комунального підприємства Київтранспарксервіс.

Про це у колонці на ЦензорРеформ зазначила Оксана Величко, член Ради РПР.

Вона стверджує: "Одна з головних причин неспроможності навести лад в галузі - корупція… Бо Київтранспарксервіс (КТПС) продовжує збирати мізерні надходження від паркування. Зокрема, дохід від одного паркомісця на день у центрі міста складає зараз у середньому 13-14 грн, хоча мав би наближатися до 80 грн за день".

На думку Величко, аби уникнути непрозорих корупційних схем у паркуванні, слід прибратиу готівковий розрахунок, який є "дійною коровою" для низової та середньої ланок співробітників і фінансовим джерелом на наступні вибори для керуючої верхівки". Це можна вирішити лише тоді, коли водій знатиме про альтернативні шляхи оплати та буде вмотивованим ними скористатися.

Зокрема Величко вказує на такі способи, як: "Паркомати, яких по Києву 87 (має бути 300). На жаль, більшість встановлених по Києву моделей застарілі… Їх часто зумисно ламають, а виїзд інкасаторів, що знімають мізерну касу, є нерентабельним. Також місячний абонемент, який сьогодні продається тільки в КТПС та коштує 630 грн (усі зони), мобільне паркування (скретч-картки продаються у КТПС, відділеннях Укрпошти, Інтернет-магазині "Express-service") та оплата карткою у РРО з картоприймачем. Таких РРО є одиниці на сьогодні, але їх кількість має збільшуватися".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007694
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору