Політика України, Суспільство
  3843  0

 До жовтня 2018 року в усіх будинках мають бути встановлені лічильники, - експерти РПР

Законопроект №4901 "Про комерційний облік комунальних послуг" (ініціатори – народний депутат Віталій Сташук та ін.) зареєстрували у Верховній Раді.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Роботу над законопроектом вели близько 2 років.

Як заявляють у Мінрегіонрозвитку, лише 51% будівель з централізованим опаленням оснащені тепловими лічильниками, а 49% українців досі продовжують сплачувати нав'язані монополістами суми за комунальні послуги.

Есперти вважають: якщо закон все-таки приймуть, то це встановлення лічильників та використання терморегуляторів допоможе українцям заощаджувати до половини коштів за опалення.

Як зазначає експерт Реанімаційного пакету реформ Андрій Желєзний: "Розмови про тарифи - безґрунтовні, поки все споживання енергії не обліковується. При високих тарифах потрібно зменшувати платіжки, заощаджуючи енергію, а не годувати з власної кишені монополістів. Нарешті політики та урядовці замість популізму починають рішучі дії в напрямку реформування енергетики".

Експерти РПР наполягають на якомога швидкому схваленні закону №4901 комітетом Верховної Ради з питань житлово-комунального господарства, щоб проголосувати його у залі парламенту.

Нагадаємо, ЄС та МВФ наполягають на прийнятті такого закону вже понад два роки. Він є обов'язковою умовою в рамках виконання Україною зобов'язань перед Енергетичним Співтовариством.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007563
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору