Політика України, Суспільство
  846  1
Матеріали за темою:

 Україні потрібні політичні сили, які спиратимуться на ідеологічну основу, - член Ради РПР Гліб Вишлінський

Bendukidze Free Market Center та Центр економічної стратегії запускають нову ініціативу щодо радикальних реформ "План дій для України". Аби її реалізувати було створено комітет, який власне вироблятиме програму для максимально швидкої конвергенції України з Європейським Союзом.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

До комітету увійдуть Гліб Вишлінський, директор Центру економічної стратегії, Тимофій Милованов, співзасновник аналітичного ресурсу VoxUkraine, та Володимир Федорин, співзасновник Bendukidze Free Market Center.

За словами ініціаторів, Україна все ще залишається найбільш корумпованою та однією з найбідніших країн Європи. Хоч нова програма уряду містить чимало прогресивних ідей, однак, перш за все, це програма точкових змін, яка оминає багато проблем.

Як стверджує Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії член Ради РПР: "Україні потрібна програма швидких і радикальних реформ. Так само Україні потрібні політичні сили, які спиратимуться на ідеологічну основу. Ми сподіваємося, що ця програма реформ матиме вплив на програми партій з близькими до наших цінностями".

Члени комітету обрали принципи, яких дотримуватимуться, для розробки програми, зокрема перевагу надаватимуть "приватним" рішенням, підтримуватимуть реформи, які забезпечують більше свободи для громадян. Також вони зазначили, що обиратимуть "швидкому" способу дії і стежитимуть за особистою відповідальністю кожного керівника у держсекторі за боротьбу з корупцією, залучатимуть й інституції з розвинених країн і максимально використовуватимуть ІТ-рішення, аби зробити Україну цифровою державою.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007554
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору