Політика України, Суспільство
  927  0

 До складу Комісії, яка призначатиме держслужбовців категорії "А", увійшли 4 представники громадськості, - Юрчишин

За результатами відкритого конкурсу 4 представники громадськості ввійшли до складу Комісії з питань вищого корпусу, яка займатиметься проведенням конкурсів, призначенням та звільненням державних службовців категорії "А".

Як повыдомляє ЦензорРеформ, про це заявив Ярослав Юрчишин, один з організаторів конкурсу обрання громадських представників.

Відповідно до нового закону "Про державну службу", Комісія з питань вищого корпусу складається з 11 представників. Від громадськості до складу Комісії ввійшли Ігор Коліушко, співголова Ради РПР та голова правління ЦППР, Володимир Купрій, експерт РПР та директор благодійного фонду "Творчий центр ТЦК", а також представники наукової сфери Ольга Руденко (Чернігівщина) та Артем Янчук (Івано-Франківщина).

Юрчишин стверджує: "Конкурс був проведений максимально транспарентно. Відбувався досить жорсткий відбір серед 20 заявлених кандидатів. Звичайно, є певні нюанси, зокрема подавали однаково заповнені анкети, щоб провести "своїх кандидатів". Відбулося повторне голосування між двома кандидатами Денисом Бродським та Артемом Янчуком. Не виключаю, що можливо, будуть певні судові оскарження".

За його словами Комісія майже сформована, лише Верховна Рада не затвердила свого представника. Хоча в принципі це не заважає розпочати роботу Комісії найближчим часом: "Тепер саме Комісія з питань вищого корпусу займатиметься відбором кадрів на посаду держсекретаря (згідно з новим законом "Про державну службу"), які стануть інституційною пам'яттю міністерства. Також вона займатиметься формуванням і проведенням відповідних тестів на посади. Звільнятимуть з посади не за те, що держсекретар не відповідає тим чи іншим вимогам політичних сил, а за те, що не справлявся зі своїми обов'язками".

Як зазначив на свої сторінці у Facebook один з учасників конкурсу Денис Бродський, експерт РПР: "Це, звичайно, не кращий результат, бо справжнє громадянське суспільство могло б отримати й більше місць, але для забезпечення громадського контролю непоганий початок".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007545
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору