Політика України, За кордоном
  189  0
Матеріали за темою:

 Україна не подає заявку на членство в НАТО через проведення реформ, - Столтенберг

Українська сторона не подає заявку на вступ до НАТО, оскільки офіційний Київ вирішив зосередитися на реформах свого оборонного сектора, заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомляє "Укрінформ".

За його словами, в питаннях співпраці з Північноатлантичним Альянсом Україна і Грузія пішли різними шляхами: якщо Тбілісі подав заявку на членство, то Київ посилив кооперацію з НАТО для попереднього проведення реформ.

"Україна сама реалізує реформи, зосереджується на цих реформах, і в зв'язку з цим утримується від подачі заявки, поки не завершиться повна модернізація і реформа оборонного сектора в більшій мірі, ніж це є зараз", - заявив Столтенберг.

Раніше Столтенберг повідомив, шо двері НАТО для України і Грузії відкриті, і ніякі треті країни не можуть вплинути на цю обставину.

"Цей саміт в черговий раз є свідченням, що двері НАТО відкриті, ми на шляху збільшення кількості членів з 28 до 29... Не змінюється фундаментальний принцип: кожна країна має право визначити свій власний шлях, свої власні оборонні союзи. Це стосується Грузії, України та всіх інших країн ", - резюмував генеральний секретар.
Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007524
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору