Політика України
  89  0

 Україна просувається вперед, але зроблено ще не все. Дуже важливо продовжувати реформи, - Керрі

США наголошують на важливості продовження реформ в Україні.

Про це заявив державний секретар США Джон Керрі на спільному з Президентом Петром Порошенком брифінгу, інформує ЦензорРеформ із посиланням на Українські новини.

"Україна, без сумніву, просувається вперед, але ми можемо погодитися, що зроблено ще не все. Потрібно багато зробити для зміцнення української демократії, тому імператив реформування - це один із лейтмотивів наших дискусій сьогодні", - сказав держсекретар.

Керрі додав, що обговорив із Порошенком та іншими українськими керівниками такі питання як очищення прокуратури і судової системи, боротьбу з корупцією, деолігархізацію, зміцнення фінансової системи, приватизацію економіки та поліпшення бізнес-клімату в країні для залучення інвестицій.

Держсекретар зазначив, що Україна вже багато чого досягла на шляху реформ, особливо з огляду на військовий конфлікт на її території.

Як приклад Керрі відзначив створення патрульної поліції та Національного антикорупційного бюро, збільшення прозорості роботи уряду, реформи в енергетиці та прийняття парламентом змін до Конституції щодо судової влади та державної служби.

У свою чергу Порошенко заявив, що приїзд Джона Керрі в Україну дуже важливий.

"Це - факт ефективної координації та високої довіри, які досягнуті між Києвом і Вашингтоном", - сказав він.

"Переговори з Керрі були дуже ефективними. Ми вдячні американським партнерам за постійну увагу до України, за потужну експертну та фінансову допомогу на шляху впровадження реформ, яку ми отримуємо з Вашингтона. Нам вдалося з нуля розгорнути нову систему антикорупційних органів", - додав глава держави.
Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007499
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору