Політика України
  1862  0
Матеріали за темою:

 Україні слід подумати, що вона може зробити для НАТО, – експерт Фонду Маршалла Бруно Лете

Варшавський саміт НАТО стартує 8 липня. Експерти уже підготували найбільш нагальні рекомендації для майбутньої співпраці між Україною та Альянсом.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявив Сергій Солодкий, перший заступник директора Інституту світової політики.

Як вважає Бруно Лете, експерт Німецького фонду Маршалла (Брюссель), Україні варто побудувати правильну комунікацію.

"Ми пропонуємо зосередитися на комунікації досягнень. Україна, що знаходиться у стані війни, зробила гігантський стрибок у реформуванні. Така комунікація допоможе боротися з дезінформацією про Україну у західних столицях та з негативним сприйняттям України там. Україна має мислити більш стратегічно та більш розумно комунікувати свої сподівання та амбіції в НАТО", - пояснює експерт.

Він вважає, що Україна повинна добре продумати, що саме вона може зробити для НАТО, зокрема це повітряні сили України та літаки Антонов, що знаходяться на її оснащенні, а також досвід ведення гібридної війни. Пан Лете додав, що вигідним був би Центр, який би опікувався стратегією та доктриною ведення гібридної війни та збирав кращі практики та вивчені уроки.

Також, на його думку, Україні варто зосередити зусилля на кооперації з сусідніми країнами, а також з країнами- членами НАТО у Чорноморському регіоні. У цьому зв'язку успішним міг би стати проект по створенню Україною, Румунією та Болгарію спільної флотилії у чорноморському регіоні.

За словами Наталії Немилівської, директора Центру інформації та документації НАТО в Україні, партнерам по НАТО необхідно розповідати, що ми робимо, і водночас питати, що вони хочуть від нас чути, які досягнення бачити.

Як вважає 6-ий прем'єр-міністр України, генерал армії України Євген Марчук, Україні потрібно посилювати співпрацю також у невоєнній сфері з країнами-членами НАТО. Крім цього, уже більше року в України немає Постійного Представника України в НАТО, і це може дати відповідний сигнал Брюсселю про ставлення України до співпраці з Альянсом.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007419
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору