Суспільство
  140  0

 Дві громадські організації у складі Реанімаційного Пакету Реформ визнані одними з найпрозоріших аналітичних центрів

Центр політико-правових реформ (ЦППР) та Інститут світової політики (ІСП), які входять до складу коаліції Ради Реанімаційного Пакету Реформ, стали одними із найпрозоріших аналітичних центрів у світі.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомляють у дослідженні Transparify.

За свою діяльність ЦППР та ІСП отримали максимальні 5 балів.

Найвища оцінка свідчить про те, що організація оприлюднювала для широкого загалу інформацію про всіх донорів, розміри фінансування, реалізовані проекти, проведені заходи і дослідження. Цього року такими стали близько 70 організацій з усіх континентів. Крім ЦППР та ІСП, з українських організацій потрапив й аналітичний центр CEDOS.

Як зазначають у дослідженні, кожну з організацій досліджували по два незалежні один від одного експерти. Вони брали до уваги всю опубліковану у відкритому доступі фінансову інформацію. Дослідження проводили в період з 1 листопада по 5 грудня 2015 року. Остаточне рішення щодо певниз організацій приймали в кінці січня 2016 року.

Звіт склали за підтримки Фонду з розвитку аналітичних центрів (Think Tank Fund) Фундації "Відкрите суспільство".

Міжнародна організація Transparify з 2014 року досліджує рівень фінансової прозорості аналітичних центрів по всьому світу. За цей час під її прицілом були уже 200 організацій у 47 країнах.

Детальніше ознайомитися із звітом організації можна тут.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007281
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору