Політика України, Суспільство
  228  0

 "Боюся, що деяких українських популістів підтримує Росія", - Міклош

Популісти - найбільша загроза для України.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявив радник прем'єр-міністра України, співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ Іван Міклош в інтерв'ю "Сегодня".

"Вони не пропонують рішення, а лише зловживають недоліком знань людей, щоб заробити політичні бали. В України зараз три найбільших ворога, які заважають їй бути успішною, стати частиною ЄС і стати багатою країною, щоб підвищити рівень життя людей: популісти і популізм, корупція і Росія. І все це пов'язано", - сказав він.

"Я боюся, що деяких українських популістів підтримує Росія. Вона прекрасно знає, що якщо популісти прийдуть до влади, не буде ніяких реформ. Не буде реформ - не буде успіху. Для адміністрації Путіна і для нього особисто успіх України - найбільша загроза. Тому що тоді ми можемо очікувати Майдан в Москві. Тому все взаємопов'язане", - зазначив Міклош.

"На жаль, у популістів останнім часом зросли рейтинги, тому що реформатори не б'ються досить за свої реформи, не пояснюють людям свої дії. У нас є чіткі докази успіху: Польща, країни Балтії, Словаччина, Грузія... Ці країни зробили те, що критикували популісти, - дерегуляція, приватизація, лібералізація ринку землі ", - підкреслив радник прем'єр-міністра.

"Я боюся, якщо реформатори не будуть достатньо боротися проти популістів, тоді один з варіантів: новий уряд буде менш прореформаторскім. Я точно не знаю, чи буде це залежатиме від результатів нових виборів, якщо вони будуть. Але за результатами останніх соціологічних опитувань виглядає так , що у популістів найвищі рейтинги", - заявив він.
Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3007232
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору