Політика України, Київські новини, Суспільство
  128  0
Матеріали за темою:

 Музей Революції Гідності тимчасово повинні розмістити в Українському домі, – члени РПР

До виділення земельної ділянки і побудови приміщення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності його експозиція тимчасово має розташовуватися в Укрпаїнському домі.

Як повідомлч ЦензорРеформ, з такою вимогою до влади, звернувся Реанімаційний Пакет Реформ.

Вони звертаються зокрема до Президента та Кабінету Міністрів терміново надати площі Українського дому для тимчасового розміщення там Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності.

Як зазначають громадські активісти, фонди музею розпорошені та тимчасово зберігаються у непристосованих приміщеннях кількох музеїв міста Києва. Поки органи державної та комунальної влади на всі листи громадськості відповідають лише формальними відписками.

На численних громадських і експертних обговореннях та міжнародному конкурсі "Територія Гідності" визнали, що найоптимальнішим варіантом розташування Музею могло б стати приміщення Українського дому, яке громадськість активно використовувала за часів революції. Однак сьогодні Український дім використовується не за своїм цільовим призначенням, здебільшого для комерційних та торгівельних заходів.

На думку громадськості, розташування дозволить переформатувати будівлю та залучити нових відвідувачів, активізувати діяльність і міжнародні проекти.

Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності створили на початку 2016 року Указами Президента та Розпорядженням Кабінету Міністрів. Основна концепція полягає у створенні багатофункціонального комплексу, який слугуватиме платформою для актуалізації теми свободи й масштабних історичних процесів державотворення. Зокрема, для розробки концепції меморіального комплексу залучили світових експертів-музейників, зібрали понад 2000 артефактів, провели низку виставок в Україні та за кордоном.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3006843
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору