Політика України, Здоров'я
  331  0
Матеріали за темою:

 Без закону про автономізацію закладів охорони здоров’я медична реформа не відбудеться, - експерти РПР і МОЗ

До законопроекту №2309 а-д про автономізацію закладів охорони здоров’я необхідно прийняти суттєві правки громадськості.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявляють експерти Медичної групи Реанімаційного пакету Реформ та Громадська рада при МОЗ Україн.

Вони вимагають від народних депутатів прийняти правки громадськості до законопроекту №2309а-д про автономізацію закладів охорони здоров'я (ініціатори - народні депутати Ольга Богомолець та Сергій Березенко).

За словами експертів, хоча правки до законопроекту презентували на засіданні профільного комітету, однак депутати відхилили ключові пропозиції громадськості про кінцевий термін реалізації закону. Однак без нього реформа може перетворитися на фікцію. Натомість, планують створити іншу робочу групу виключно з депутатів.

Саме завдяки законопроекту 2309 а-д заклади охорони здоров'я зможуть самостійно приймати рішення в управлінській та фінансовій сферах. А це є одним з кроків програми діяльності уряду. Також це є однією з вимог, як українських, так і закордонних експертів, представників громадських та пацієнтських організацій.

Експерти Медичної групи Реанімаційного Пакету Реформ та Громадської ради при МОЗ України закликають депутатів-членів профільного комітету якнайшвидше погодити правки, які запропонувала громадськість щодо термінів реалізації відповідного законопроекту.

Крім цього, експертне коло закликає вести конструктивний діалог між комітетом і громадянським суспільством.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3006613
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору