Політика України, Суспільство
  174  0

 Законопроект щодо добровільного приєднання територіальних громад допоможе формувати дійсно спроможні общини, - РПР

Експерти громадської платформи Реанімаційного Пакету Реформ закликають комітет державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (голова комітету – народний депутат Сергій Власенко, ВО "Батьківщина") розглянути на своєму засіданні проект закону №4772 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад)" (ініціатори – народні депутати Микола Федорук, Вікторія Пташник та ін.).

Як повідомляє ЦензорРеформ, відповідне звернення опубліковане на сайті ініціативи РПР.

За їхніми словами, основна мета законопроекту - спростити процедуру добровільного об'єднання територіальних громад і надати право громадам приєднуватися до вже створеної територіальної громади. Крім цього, законопроект допоможе формувати спроможні громади, які відповідатимуть затвердженим Перспективним планам без порушення Методики формування таких громад.

Як зазначають експерти, перш за все, на ухвалення відповідного законопроекту чекають органи місцевого самоврядування, які хочуть проводити добровільне об'єднання територіальних громад, а також жителі сіл, селищ та міст. Свою підтримку законопроекту висловили Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, представники різних фракцій Верховної Ради України (законопроект підписали 23 народні депутати), експерти та представники неурядових організацій.

Тому експерти РПР вимагають від парламентарів розглянути відповідний законопроект на засіданні Комітету та направити його на ухвалення Верховною Радою. А також вони закликають припинити практику блокування важливих для реформи законопроектів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3006576
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору