Політика України, Суспільство
  428  0
Матеріали за темою:

 Євроінтеграційні закони необхідно прийняти до початку канікул, - Dixi Group. ІНФОГРАФІКА

Експерти Реанімаційного Пакету реформ спільно з інформаційною компанією "Сильніші разом" та організацією Dixi Group розробили програму дій для парламенту на останні три сесійні тижні.

Як повідомляє ЦензорРеформ, Dixi Group розробила інфографіку з трьох основних євроінтеграційних законів, які необхідно прийняти в найближчому часі.

Мова йде про законопроект 2009 а-д "Про оцінку впливу на довкілля" (ініціатор - народний депутат, Анатолій Дирів), оскільки це основна вимога для великих інвестицій ЄБРР та інших фондів.

Також 2966-д "Про національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг" (ініціатори - народні депутати Олександр Домбровський, Ольга Бєлькова та ін.), що має на меті демонополізувати енергетичний сектор та посилити енергетичну безпеку країни.

Третя пропозиція - законопроект 0906 "Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин" (ініціатор - народний депутат - Оксана Продан), щоб підвищити відповідальність виробників за безпечність продуктів.

закони

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3006451
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору