Політика України, Суспільство, Фоторепортаж
  263  0
Матеріали за темою:

 Переселенці під Кабміном протестували проти нової системи нарахування соцвиплат для біженців. ФОТОРЕПОРТАЖ

Майже дві сотні вимушених переселенців у вівторок, 14 червня, протестували під Кабінетом Міністрів України.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

За допомогою театралізованого дійства "За ваші і наші права" біженці протестували проти постанови 637 "Про деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам", яка на їхню думку, значно обмежує їхні права.

біженці

Люди невдоволені тим, що постанова не пройшла громадського обговорення і суперечить нормам Конституції України. Зокрема обурення викликали плани створити Комісії, які матимуть повноваження призупиняти та відмовляти в призначені соціальних виплат (в тому числі пенсій).

Крім цього, постанова має на меті створити мобільні групи, які перевірятимуть переселенців і складатимуть Акт обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. Якщо виплати переселенцям скасовують, то можливість їх поновити з'явиться лише через два місяці після рішення Комісії.

біженці

До протестувальників вийшов заступник міністра соціальної політики Віталій Мущінін, який пообіцяв "врахувати думку громади та вирішити ситуацію".

біженці

Переселенці вимагають, аби механізми контролю за соціальними виплатами не відрізнялися від тих, які застосовують для всіх інших громадян України.

біженці

Фото: інформаційний центр QirimInfo

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3006449
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору