Колонки

(68)
 Архів
Сортувати за:останнім популярним
Сторінка 1 з 5
1 2 3 4 5 >>>

Як відключитися від центрального опалення, не чекаючи на рішення місцевої влади

Україною вже вкотре шириться незадоволення мешканців багатоквартирних будинків "затягнутим", на їхню думку, опалювальним сезоном. Цьогоріч питання постає особливо гостро: за гарячі батареї у порівняно теплому березні доведеться заплатити значно більше, аніж іще рік тому. Про це пишуть у соціальних мережах, обговорюють на лавах перед під’їздами, і навіть складають петиції. Але чи справді ситуація безвихідна? Чи є будинки, які зможуть відключитися від центрального опалення до завершення опалювального сезону, зекономивши кошти мешканців?

  4221  10

Реальна євроінтеграція: як Україна виконує Угоду про асоціацію?

Хоча сьогодні вся увага у відносинах між Україною та ЄС прикута в більшості до безвізового режиму, не варто забувати, що у нас є ще одне важливе європейське завдання - виконання Угоди про асоціацію. Це десятирічний план, над яким Україна почала працювати ще з 2014 року. Що вже зробив Київ, для того щоб наблизити Україну до стандартів ЄС?

  16  0

Медичні відходи довкола нас

Мало хто на сьогодні замислюється, куди попадають з лікарень використані шприци, системи та інші медичні відходи. Проте всіх свідомих людей жахають повідомлення про знайдені використані шприци на дитячих майданчиках, оскільки всі розуміють небезпеку, яку несуть такі речі і для дітей, і для дорослих. Справді, використані медичні вироби несуть небезпеку для людей через ризик поширення інфекційних та неінфекційних захворювань. Також такі відходи несуть шкоду для довкілля.

  818  1

Кому не обійтись без міжнародного посвідчення водія?

Нещодавно Сервісні центри МВС оголосили про нову послугу – видачі міжнародного посвідчення водія. Актуальним є питання, кому саме із водіїв, які хочуть виїхати закордон, необхідно отримувати міжнародне посвідчення водія.

  326  0

КОНКУРСНІ КОМІСІЇ – ІНСТРУМЕНТ ГРОМАДСЬКОГО ВПЛИВУ НА КАДРОВУ ПОЛІТИКУ У КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ СТОЛИЦІ

Київ став першим українським містом, де завдяки активній позиції громадськості керівників комунального господарства обиратимуть за відкритим конкурсом.

  55  0

І стала цифра на заваді відкатам

Минулого року в Україні відбулася тиха цифрова революція. Незабаром сучасники зрозуміють, які значущі зрушення відбулися у сфері протидії ненависної корупції. А саме запуск платформи Prozorro, на якій можна побачити повну інформацію про перебіг будь-якого тендеру. Та порталу E-data, де фіксуються всі казначейські платіжки. Втім, деякі свідомі громадяни не чекають на завтра. Через що в реєстрі судових рішень немов гриби після дощу з`являються нові кримінальні справи.

  1518  9

Яка користь від інвестпрограм обленерго?

Наприкінці січня Міністерство енергетики та вугільної промисловості опублікувало на сайті інформацію щодо технологічних витрат електроенергії (ТВЕ) на передачу електричними мережами. Громадянська мережа ОПОРА вирішила проаналізувати, про що свідчать ключові показники обленерго, оприлюднені міністерством.

  1363  0

Три роки після Революції Гідності: чому зміни вповільнюються, і як запобігти відкату реформ

Як змінюється темп реформ? Якщо подивитися на індекс реформ iMoRe від VoxUkraine, де експерти щодватижні оцінюють кількість та важливість реформаторських кроків, то при діапазоні від -5 до +5 у першому півріччі 2015 року значення цього індексу дорівнювало +1,4. Це період, коли в нас розпочиналася чинна програма з МВФ і країна з економічної точки зору була в зруйнованому стані. У другому півріччі 2015 р. вже було падіння нижче ніж 1, загалом за рік індекс був 1,1.

  80  0

Ухвалити закон про оцінку впливу на довкілля – виконати зобов’язання України в рамках Оргуської конвенції

У вівторок, 7 лютого народні депутати розглянуть заветований законопроект 2009а-д "Про оцінку впливу на довкілля" з пропозиціями Президента. Пропозиції сформульовані у такий спосіб, що врахувати їх парламентом, не порушуючи при цьому Регламент ВРУ, було неможливо. Саме тому, необхідно направити цей законопроект на доопрацювання до профільного комітету для його повторного внесення на розгляд Верховної Ради. Це дасть можливість врятувати цей закон від остаточного відхилення та продовжити роботу щодо його наступного прийняття.

  102  0

Євростандарти VS ГОСТ: чому гармонізація технічних стандартів важлива для бізнесу?

Два роки минуло з моменту прийняття останнього закону з пакету законів, які створили правове поле для імплементації європейської системи технічного регулювання. Бізнес очікував великих змін: відсутність перешкод для експорту українських промислових товарів в Європу, сертифікацію продукції на експорт в Україні без потреби дублювання процедури в лабораторії ЄС, нові інвестиції в лабораторії, послаблення регуляторного режиму для бізнесу. Чи сталося так, як гадалося?

  632  0

Невідкладні зміни до Кримінального процесуального кодексу: зрада чи перемога?

Наробив галасу у середовищі експертному і правозахисному законопроект 5490, внесений Президентом, як невідкладний, щодо змін до Кримінального процесуального кодексу України (КПК).

  1569  1

Відкрита заява групи "Дисергейт" відносно посадовців найвищого рангу, відповідальних за руйнування системі освіти і науки України

Президенту України Порошенку П. О.,Прем’єр-міністру України Гройсману В. Б.,Першому заступнику голови Комітету ВР з питань науки і освіти...

  219  1

Пенсійний фонд хоче поставити хрест на телекомблагодійності?

Механізм переказу благодійних SMS та голосових повідомлень може так і не запрацювати в Україні, якщо Кабмін не відреагує на звернення Українського форуму благодійників (УФБ) та Реанімаційного Пакету Реформ (РПР) і не затвердить просту схему звільнення телекомблагодійності від податків.

  199  0
Сторінка 1 з 5
1 2 3 4 5 >>>
 
 
 вгору