Колонки(55)

 Архів
Сортувати за:останнім популярним
Сторінка 1 з 4
1 2 3 4 >>>

Відкрита заява групи "Дисергейт" відносно посадовців найвищого рангу, відповідальних за руйнування системі освіти і науки України

Президенту України Порошенку П. О.,Прем’єр-міністру України Гройсману В. Б.,Першому заступнику голови Комітету ВР з питань науки і освіти...

  122  1

Пенсійний фонд хоче поставити хрест на телекомблагодійності?

Механізм переказу благодійних SMS та голосових повідомлень може так і не запрацювати в Україні, якщо Кабмін не відреагує на звернення Українського форуму благодійників (УФБ) та Реанімаційного Пакету Реформ (РПР) і не затвердить просту схему звільнення телекомблагодійності від податків.

  158  0

Реальна євроінтеграція: як Україна виконує Угоду про асоціацію?

Хоча сьогодні вся увага у відносинах між Україною та ЄС прикута в більшості до безвізового режиму, не варто забувати, що у нас є ще одне важливе європейське завдання - виконання Угоди про асоціацію. Це десятирічний план, над яким Україна почала працювати ще з 2014 року. Що вже зробив Київ, для того щоб наблизити Україну до стандартів ЄС?

  117  0

ПриватНАціоналізація: не можна допустити "договорняків"

Сьогодні вночі уряд разом з НБУ прийняв рішення про націоналізацію "Приватбанку". Моя позиція як члена ради РПР та виконавчого директора Центру економічної стратегії, організації, яка є членом РПР, така.

  77  1

Криміналізація керування в стані алкогольного сп’яніння, як наступний етап боротьби з нетверезими водіями

Водіння у стані сп’яніння – найбільш небезпечне правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху. В Україні кількість осіб, що керують напідпитку критично висока. Більше 7% всіх дорожньо-транспортних пригод трапляються з вини нетверезих водіїв, причому попри збільшенням штрафів за керування в стані сп’яніння, кількість таких порушень лише збільшується. За останні 10 місяців у Києві та інших великих містах, де функціонує патрульна поліція, було виявлено близько 34000 водіїв, які керували транспортним засобом у стані сп’яніння. Тобто це 40-50 осіб щодня в таких містах, як Київ, Харків, Дніпро. А найстрашніше, що ще більше нетверезих водіїв навіть не були виявлені працівниками поліції, так як поліцейські не мали підстав для зупинки автівки.

  473  2

Політичні фінанси: до прозорості ще далекувато...

8 жовтня 2015 року прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції", який має відіграти ключову роль у подальшому розвитку українського парламентаризму і державності загалом.

  77  0

Про наслідки викриття текстових запозичень Лілією Гриневич: коментарі "Дисергейту"

Антиплагіатна ініціатива "Дисергейт" зібрала коментарі щодо фактів плагіату, виявлених у наукових роботах міністра освіти та науки України Лілії Гриневич.

  968  0

Под брендом РПР

Вот уже два с половиной года многие слышат загадочную аббревиатуру - РПР. То ли партия… То ли движение… При упоминании полного названия: Реанимационный Пакет Реформ, - становится яснее, но ненамного. По сути, все равно понятно немногим. Некоторые даже думают, что это группа медиков-активистов со времен Майдана.

  418  0

Перші виклики реформи держслужби

Реформа державної служби в Україні мала на меті досягти трьох основних цілей: оптимізувати кількість держслужбовців, дати решті гідний рівень заробітної плати, і приймати на посади фахівців високого рівня прозоро і чесно. Перші кроки реформи показали проблеми та прорахунки її втілення.

  342  0

Народний Фронт: як освоїти 50 млн. грн. в умовах української політики?

Протягом шести місяців активісти центру Ейдос проводили аналіз діяльності та фінансових звітів політичних партій. Цією статтею започатковуємо цикл публікацій про феномен українського політикуму і розпочнемо з лідера перегонів останніх парламентських виборів – партії "Народний фронт".

  213  0

Ціна плагіату або де взяти гроші на зарплати освітянам

На тлі шоку від знайомства з е-деклараціями українських можновладців відійшли на другий план інші події останніх двох тижнів. Серед них дві, які відбулися майже одночасно: прийняття 20 жовтня Верховною Радою у першому читанні проекту державного Бюджету на 2017 рік та виступ 1 листопада профспілки освітян, коли до Кабінету міністрів і Верховної Ради України прийшло кілька тисяч педагогів з вимогою підняти заробітну плату.

  4557  0

ТОП-5 інструментів моніторингу конфлікту інтересів

Центр "Ейдос" уже писав про те, як уникнути конфлікту інтересів і чиновникам, і депутатам місцевих рад. Тепер хочемо прояснити, як же ці конфлікти інтересів виявляти. За два місяці Центр "Ейдос" передав до НАЗК більше 30 заяв про виявлення порушень у сфері конфлікту інтересів. Сьогодні ми хочемо поділитися з Вами переліком інструментів, які ми використовуємо при пошуку доказової бази за цими порушенням.

  315  0

Річниця створення Національної поліції: перші результати

7 листопада 2015 року чинності набрав Закон України “Про Національну поліцію”, яким було задекларовано створення якісно нового правоохоронного органу – Національної поліції України. Минув рік і саме час робити перші висновки щодо досягнень і проблем у діяльності Національної поліції.

  208  0

Безвізовий режим і клубок повноважень: як ухвалюють рішення в ЄС

Публікація прес-служби Президента "Україна отримає безвізовий режим наприкінці листопада" збурила український медіапростір, породивши хвилю повідомлень про запровадження безвізового режиму наступного місяця. Незважаючи на двозначність формулювання – адже "запровадження" можна зрозуміти і як ухвалення рішення, і як початок дії – легко припустити, що багато хто з читачів, особливо тих, хто не заглиблювався в деталі, зрозуміли це як можливість подорожувати без віз вже в листопаді.

  2371  0

Конкурс на посади державних секретарів: як не змарнувати шанс

Розмежування політичних та адміністративних посад – одна із ключових задач реформи державної служби. Це означає, що до кінця цього року в усіх міністерствах та Секретаріаті Кабінету Міністрів України мають з’явитися державні секретарі. Саме ці державні службовці, будучи найвищими посадовцями в адміністративному апараті, мають забезпечувати реалізацію державної політики у відповідній сфері, галузі.

  269  0
Сторінка 1 з 4
1 2 3 4 >>>
 
 
 вгору