Колонки

(60)
 Архів
Сортувати за:останнім популярним
Сторінка 1 з 4
1 2 3 4 >>>

Три роки після Революції Гідності: чому зміни вповільнюються, і як запобігти відкату реформ

Як змінюється темп реформ? Якщо подивитися на індекс реформ iMoRe від VoxUkraine, де експерти щодватижні оцінюють кількість та важливість реформаторських кроків, то при діапазоні від -5 до +5 у першому півріччі 2015 року значення цього індексу дорівнювало +1,4. Це період, коли в нас розпочиналася чинна програма з МВФ і країна з економічної точки зору була в зруйнованому стані. У другому півріччі 2015 р. вже було падіння нижче ніж 1, загалом за рік індекс був 1,1.

  25  0

Ухвалити закон про оцінку впливу на довкілля – виконати зобов’язання України в рамках Оргуської конвенції

У вівторок, 7 лютого народні депутати розглянуть заветований законопроект 2009а-д "Про оцінку впливу на довкілля" з пропозиціями Президента. Пропозиції сформульовані у такий спосіб, що врахувати їх парламентом, не порушуючи при цьому Регламент ВРУ, було неможливо. Саме тому, необхідно направити цей законопроект на доопрацювання до профільного комітету для його повторного внесення на розгляд Верховної Ради. Це дасть можливість врятувати цей закон від остаточного відхилення та продовжити роботу щодо його наступного прийняття.

  59  0

Євростандарти VS ГОСТ: чому гармонізація технічних стандартів важлива для бізнесу?

Два роки минуло з моменту прийняття останнього закону з пакету законів, які створили правове поле для імплементації європейської системи технічного регулювання. Бізнес очікував великих змін: відсутність перешкод для експорту українських промислових товарів в Європу, сертифікацію продукції на експорт в Україні без потреби дублювання процедури в лабораторії ЄС, нові інвестиції в лабораторії, послаблення регуляторного режиму для бізнесу. Чи сталося так, як гадалося?

  541  0

Невідкладні зміни до Кримінального процесуального кодексу: зрада чи перемога?

Наробив галасу у середовищі експертному і правозахисному законопроект 5490, внесений Президентом, як невідкладний, щодо змін до Кримінального процесуального кодексу України (КПК).

  1520  1

Відкрита заява групи "Дисергейт" відносно посадовців найвищого рангу, відповідальних за руйнування системі освіти і науки України

Президенту України Порошенку П. О.,Прем’єр-міністру України Гройсману В. Б.,Першому заступнику голови Комітету ВР з питань науки і освіти...

  181  1

Пенсійний фонд хоче поставити хрест на телекомблагодійності?

Механізм переказу благодійних SMS та голосових повідомлень може так і не запрацювати в Україні, якщо Кабмін не відреагує на звернення Українського форуму благодійників (УФБ) та Реанімаційного Пакету Реформ (РПР) і не затвердить просту схему звільнення телекомблагодійності від податків.

  177  0

Реальна євроінтеграція: як Україна виконує Угоду про асоціацію?

Хоча сьогодні вся увага у відносинах між Україною та ЄС прикута в більшості до безвізового режиму, не варто забувати, що у нас є ще одне важливе європейське завдання - виконання Угоди про асоціацію. Це десятирічний план, над яким Україна почала працювати ще з 2014 року. Що вже зробив Київ, для того щоб наблизити Україну до стандартів ЄС?

  146  0

ПриватНАціоналізація: не можна допустити "договорняків"

Сьогодні вночі уряд разом з НБУ прийняв рішення про націоналізацію "Приватбанку". Моя позиція як члена ради РПР та виконавчого директора Центру економічної стратегії, організації, яка є членом РПР, така.

  88  1

Криміналізація керування в стані алкогольного сп’яніння, як наступний етап боротьби з нетверезими водіями

Водіння у стані сп’яніння – найбільш небезпечне правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху. В Україні кількість осіб, що керують напідпитку критично висока. Більше 7% всіх дорожньо-транспортних пригод трапляються з вини нетверезих водіїв, причому попри збільшенням штрафів за керування в стані сп’яніння, кількість таких порушень лише збільшується. За останні 10 місяців у Києві та інших великих містах, де функціонує патрульна поліція, було виявлено близько 34000 водіїв, які керували транспортним засобом у стані сп’яніння. Тобто це 40-50 осіб щодня в таких містах, як Київ, Харків, Дніпро. А найстрашніше, що ще більше нетверезих водіїв навіть не були виявлені працівниками поліції, так як поліцейські не мали підстав для зупинки автівки.

  502  2

Політичні фінанси: до прозорості ще далекувато...

8 жовтня 2015 року прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції", який має відіграти ключову роль у подальшому розвитку українського парламентаризму і державності загалом.

  106  0

Про наслідки викриття текстових запозичень Лілією Гриневич: коментарі "Дисергейту"

Антиплагіатна ініціатива "Дисергейт" зібрала коментарі щодо фактів плагіату, виявлених у наукових роботах міністра освіти та науки України Лілії Гриневич.

  992  0

Под брендом РПР

Вот уже два с половиной года многие слышат загадочную аббревиатуру - РПР. То ли партия… То ли движение… При упоминании полного названия: Реанимационный Пакет Реформ, - становится яснее, но ненамного. По сути, все равно понятно немногим. Некоторые даже думают, что это группа медиков-активистов со времен Майдана.

  428  0

Перші виклики реформи держслужби

Реформа державної служби в Україні мала на меті досягти трьох основних цілей: оптимізувати кількість держслужбовців, дати решті гідний рівень заробітної плати, і приймати на посади фахівців високого рівня прозоро і чесно. Перші кроки реформи показали проблеми та прорахунки її втілення.

  389  0

Народний Фронт: як освоїти 50 млн. грн. в умовах української політики?

Протягом шести місяців активісти центру Ейдос проводили аналіз діяльності та фінансових звітів політичних партій. Цією статтею започатковуємо цикл публікацій про феномен українського політикуму і розпочнемо з лідера перегонів останніх парламентських виборів – партії "Народний фронт".

  248  0
Сторінка 1 з 4
1 2 3 4 >>>
 
 
 вгору